Zasoby - Pracownicy i współpracownicy Muzeum Kolejnictwa w Warszawie na terenie Huty Warszawa

Pracownicy i współpracownicy Muzeum Kolejnictwa w Warszawie na terenie Huty...

Sygnatura: 2422.

Galeria

• Pracownicy i współpracownicy Muzeum Kolejnictwa w Warszawie na terenie Huty Warszawa. Na parowozie TKh-5584 "Ferrum" stojący Pan Bogdan Pokropiński - maszynista Huty, pracownik Muzeum i autor wielu książek o historii kolejnictwa oraz taborze normalno i wąskotorowym. 19 grudnia 1983 r. Fot. Jerzy Szeliga.

Sygnatura: 2422.