Zasoby - 20-lecie komunikacji w Odrodzonej Polsce

Wydawnictwo i nakład koncernu prasowego „Ilustrowany kuryer codzienny”, Kraków 1939...

Album opisuje wszystkie dziedziny komunikacji: kolej, marynarkę, lotnictw, pocztę.

Każda strona zawiera fotografie, w publikacji także kolorowe ryciny.

(książka na papierze gazetowym, strony strzępią się na brzegach, część z nich jest luzem)

Książka musi zostać zeskanowane ze względu na unikatowe fotografie (miedzy inni pierwsze konstrukcje semaforów, samochody i warsztaty Komunikacji Samochodowej PKP) oraz kiepski stan techniczny.

Pozycja pionowa w jakiej książka jest eksponowana nie służy jej i powoduje odkształcenia okładki i stron).

Numer inwentarza: Biblioteka z.3084

Galeria

• Wydawnictwo i nakład koncernu prasowego „Ilustrowany kuryer codzienny”, Kraków 1939

Każda strona zawiera fotografie, w publikacji także kolorowe ryciny.

Numer inwentarza: Biblioteka z.3084